Využijte slevu 25% na letní kolekce TRADA a ALESO při nákupu 5ti a více kusů ze stejné kolekce. Slevový kód: LETO25  

Náš příběh

  

Kde SLADINO vzniká? 

SLADINO je značka kolekcí bytového textilu, která pochází z výroby ryze české oděvní firmy KAJA.

KAJA, založená v roce 1990 v oděvním městě Prostějově, je proslulá značka oděvní výroby a je jednou z předních značek korporátního oblečení na českém trhu.

Díky mnohaletým zkušenostem v textilním a oděvním průmyslu pro Vás navrhujeme a vyrábíme pozoruhodné výrobky s moderním designem. Naším cílem je vytvářet jedinečné sety výrobků, které přinesou do Vašeho domova teplo a pohodlí, dodají mu ucelený moderní vzhled. Dbáme na kvalitu a samozřejmě cenovou dostupnost.

 

Jak to všechno začalo?

Na počátku stála Ema, dcera a dnes již spolumajitelka firmy KAJA.

Ema se právě nastěhovala do nového domova a chtěla si ho vybavit podle svých představ. Její otec jí v jeho nábytkářské firmě vyrobil nádherný nábytek na míru, a ona si dokoupila koberce, televizi a nádobí. Přesto jí něco chybělo. Chtěla, aby její domov byl útulný a harmonický, aby se ráda vracela domů.

A co dokáže domov nejlépe zútulnit? Bytový textil! Ema však v obchodech nenašla kolekce, které by sjednotily její interiér do jednoho celku. Chybělo jim sladění barev a designu.

Tak se obrátila na svou matku Karlu a společně se rozhodly vytvořit kompletní kolekci bytového textilu ve firmě KAJA. Vybraly kvalitní látky a doplňky, a když Ema umístila výsledné kousky do svého domova, všichni byli nadšeni. A právě tehdy se zrodila myšlenka:

Proč nevyrábět tyto ucelené kolekce pro ostatní?

Karla a Ema věděly, že je náročné najít stylové a kvalitní textilie, které by sladily interiér celého domova. Rozhodly se proto tuto situaci změnit a začaly vyrábět kompletní řady bytového textilu, které dokážou domov sladit do harmonického celku.

Zrod značky SLADINO

Název značky bytového textilu nebylo třeba dlouho vymýšlet. Název SLADINO vznikl přirozeně.

Od prvního okamžiku byl o výrobky SLADINO obrovský zájem a lidé si je zamilovali stejně jako my. A abychom uspokojili poptávku a přinesli naše výrobky přímo k vám, rozhodli jsme se otevřít e-shop SLADINO.

"Jsme nadšeni a vděční, že vám můžeme přinášet naše jedinečné kousky do Vašich domovů."

Děkujeme vám, že jste součástí našeho příběhu!